Поради дешевого будівництва

Уроки підказки секрети


stroi

Гіпсокартонні стелі та їх установка

null

Прийнято ремонт кімнати починати зі стелі . Метод побілки і фарбування стелі поступово відходять на задній план. Сучасні технології дозволяють здійснити самі різні фантазії.

Гіпсокартонні стелі та їх установка

Гіпсокартонні стелі та їх установка

Гіпсокартонні стелі та їх установка

Гіпсокартонні стелі - з усього розмаїття сучасного оздоблення найбільш оптимальний і надійний варіант. Така конструкція складається з металевого каркаса, підвішеного на перекриття і оснащеного такими елементами, як рейки або плити, а так само освітлювальними та вентиляційними системами.

Гіпсокартонні стелі мають безліч переваг перед іншими видами обробки. Перш за все, він досить легко і, головне, швидко встановлюється і може згладити всі нерівності і інші дефекти стелі. Наші фахівці за допомогою цього матеріалу допоможуть прикрасити кімнату і додати їй самий різноманітний стиль: від класики і до модерну. Гіпсокартонні стелі підходять для будь-якої кімнати, будь то вітальня або

кухня. Гіпсокартон не боїться і води. Для приміщень ванної кімнати ми можемо запропонувати спеціальні водовідштовхувальні листи гіпсокартону.

Перевагою цього матеріалу є той момент, що гіпсокартон - екологічно чистий матеріал. У його складі відсутні будь-які синтетичні домішки. Він виготовлений з натуральних речовин: картону і гіпсу з вмістом волокон, що забезпечує так само міцність матеріалу. Так само важливою особливістю стелі з гіпсокартону є його можливість забезпечення звукоізоляції. Таким чином, ви можете не турбуватися про галасливих сусідів зверху. Крім того, гіпсокартонна стеля володіє високою вогнестійкістю.

Гіпсокартонні стелі та їх установка

Сьогодні на ринку будівельних матеріалів пропонуються різні види гіпсокартонних стель. За вашим бажанням наші спеціалісти можуть встановити гіпсокартонний стелю будь-якої складності, наскільки дозволить висота вашої кімнати. Однорівневі або жорсткі стелі вважаються найбільш простими, але в той же час вони не «з'їдають» зайві сантиметри простору. Двох або багаторівневі гіпсокартонні стелі використовують в приміщеннях з високими стелями. З їх допомогою можна перетворити кімнату в справжній бальний зал, де основою інтер'єру виступає дизайн стелі. Використовуючи фігурний гіпсокартонний стелю, можна не обмежувати політ фантазії і створювати справжні шедеври. Дуже часто сьогодні застосовують підсвічування, яку розміщують по периметру кімнати, використовуючи точкове або растрове освітлення. Це дозволяє розподіляти простір кімнати зонально, висвітлювати певну частину, створюючи якусь індивідуальність.


Установка гіпсокартонних стель

Установка гіпсокартонної стелі вимагає професійного підходу, так як обробний матеріал досить специфічний. Не дивлячись на легкість установки, при недосвідченому виконанні монтажу гіпсокартонниа стеля може принести багато клопоту. Крім того, для якісного виконання монтажу гіпсокартонних стель необхідні не тільки спеціальні знання, а й спеціальні інструменти. Досить часто при самостійному монтажі виникає деформація у вигляді викривлення, яке потім досить важко виправити.

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0

 рейтинг сайтов новостей

Дійсно стояче

Метки


Фундамент для дома своими руками

Календарь
Февраль
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Лічильники

ОБОЗ.ua